Zavolejte nám
Flexi Life facebook Flexi Life instagram Flexi Life pinterest Flexi Life navigace

Rodinné domy Flexi Life

Stavíme montované rodinné domy, které jsou charakteristické svou moderní modulární architekturou. Dodáme Vám rodinný dům, který reflektuje požadavky moderního bydlení v nízkoenergetickém standardu. Naše domy se díky modulárnímu systému dají lehce rozšiřovat i po několika letech. Technologie domů reaguje na současné požadavky kvalitních, rychlých a cenově dostupných domů.

Více informací

Realizujeme pouze difuzně otevřené dřevostavby, které jsou technicky upravené pro převoz a následnou kompletaci domu na Vašem pozemku.  Během realizace na montážní hale se můžete přijet podívat, jak postupuje stavba Vašeho domu. Dům je na Vašem pozemku umístěn na předem připravenou základovou konstrukci, kterou také zhotovujeme. Na Vašem pozemku probíhá pouze spojení a kompletace domu, která probíhá cca týden.Díky centralizaci výroby můžeme nejen zachovat nízké ceny oproti ostatním společnostem, ale také technologicky vyspěle realizovat dům (například otevřená konstrukce není vystavěná povětrnostním podmínkám – především dešti). Naše domy jsou domy s dlouhou životností a kvalitní technologií.


Možnosti využití montovaných domů

 • trvalé bydlení
 • přechodné či dočasné bydlení
 • rekreační bydlení
 • nástavba panelových domů a jiných plochých objektů
 • školky
 • administrativní budovy
 • vrátnice, drobné prodejny a provozovny, klubovny
 • zázemí sportovišť a podobných budov

Termín dodání rodinných domů

Termín dodání je obvykle do 4 měsíců.

 • 2 měsíce montáž na hale
 • 2 dny transport a umístění na pozemek
 • 1 týden dokončovací práce

Jak to celé probíhá

Stavba rodinného domu je událost, která proběhne pouze jednou za celý život. Zde naleznete popis, jak probíhá celá realizace od shánění pozemku po kolaudaci.

FAQ – Nejčastější dotazy

Chcete se na něco zeptat? Než nám napíšete, podívejte se na tuto stránku. Naleznete zde nejčastější dotazy a možná zde bude právě Vaše otázka a odpověď naleznete ihned.


Skladba stěn domů

Naleznete zde skladby stěn, stropů a podlah.
Podrobně rozepsané dle jednotlivých energetických stupňů.

Rozsah vybavení „na klíč“

Informace o variantách dokončení domů, co vše je v ceně na klíč apod..


Realizované domy

Zde naleznete některé realizované projekty. Pokud se Vám realizace líbí a máte zájem o podobnou, na stránce naleznete formulář, který vyplníte a my Vás kontaktujeme. Pokud je to možné, domluvíme Vám i prohlídku realizované stavby.

Katalog domů

Podívejte se na základní varianty domů, které nabízíme. Pokud žádný dům neodpovídá Vašim představám, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím chatu (pravý dolní roh), nebo nám zaslat nezávaznou poptávku.


Proč Flexi Life

Proč si vybrat Flexi Life? Zde naleznete hned několik důvodů, proč stavět právě s námi.