Volné výrobní kapacity od:

Nízkoenergetické rodinné domy na klíč

Stavíme nízkoenergetické rodinné domy na klíč, které jsou charakteristické svou modulární architekturou.

Domy Flexi Life jsou vyráběny jedinečnou výrobní technologií.

Naší filozofií a cílem je poskytovat nejlepší služby zákazníkům nejen jako co nejkvalitnější stavby za skvělé ceny, ale také provést zákazníka celým procesem stavby domova bez zbytečných starostí.

Vyrábíme rodinné domy, které reflektují požadavky moderního bydlení. Výrobní technologie reaguje na současné požadavky kvalitních, rychlých a cenově dostupných domů.

Realizujeme pouze nízkoenergetické dřevostavby, které jsou technicky upravené pro převoz a následnou kompletaci domu na Vašem pozemku. Během realizace na montážní hale se můžete přijet podívat, jak postupuje stavba Vašeho domu. Dům je na Vašem pozemku umístěn na předem připravenou základovou konstrukci, kterou také dodáváme. Na Vašem pozemku probíhá pouze spojení a kompletace domu, která probíhá cca týden. Díky centralizaci výroby můžeme nejen zachovat nízké ceny oproti ostatním společnostem, ale také technologicky vyspěle realizovat dům (například otevřená konstrukce není vystavěná povětrnostním podmínkám – především dešti).

Termín dodání rodinných domů

Termín dodání je obvykle do 2 měsíců.

  • 7 týdnů montáž na hale
  • 1 týden dokončovací práce

FAQ – Nejčastější dotazy

Chcete se na něco zeptat? Než nám napíšete, podívejte se na tuto stránku. Naleznete zde nejčastější dotazy a možná zde bude právě Vaše otázka a odpověď naleznete ihned.

Jak to probíhá

Zde naleznete přehled o tom, co Vás čeká při stavbě domu. S čím Vám poradíme, jaké jsou postupy a termíny.


Rozsah vybavení „na klíč“

Informace o variantách dokončení domů, co vše je v ceně na klíč apod..Zaslat poptávku