Volné výrobní kapacity od:

Mobilní dřevostavby

Naše domy jsou přepravovány vlastní nákladní dopravou. Jedná se nízkoenergetické, moderní, kvalitně zateplené rodinné domy. Díky vlastnímu know-how jsme schopni rodinné domy převážet ve variantě na klíč. Dům je převezen již vymalovaný, s kompletně dokončenou koupelnou, fasádou a podobně.

Katalog domů

 

Možnost přepravy

Tyto domy jsou přizpůsobeny transportům pomocí kamionové dopravy, nejedná o „domy na kolečkách“. Konstrukčním základem je vždy klasická dřevostavba, která spojením s moderní architekturou a vlastní technologií dělá z těchto domů moderní prostředek k bydlení.

23-025
snimek-23-087

Využití a budoucí rozšíření

Mezi tyto mobilní domy patří také přednost, že se dají libovolně rozšiřovat. Jsou proto také vhodné například pro mladý pár, který teprve přemýšlí o založení rodiny a nechce s bydlením čekat, nebo si pořizovat už nyní dispozičně velký dům, pro který není využití.

Určeno k celoročnímu bydlení – nízkoenergetické domy.

Rodinné domy realizujeme výhradně ve standardu nízkoenergetického domu a jsou tak určeny k plnohodnotnému celoročnímu pobytu. Dům i přes označení mobilního domu má okapy, parapety, klasické vstupní dveře a okna, kuchyňkou linku, koupelnu – prostě vše, co patří k bydlení v plnohodnotném domě. Domy splňují veškeré požadavky a technické normy.

 skalice 27.1.2011 001

Průběh realizace a doba

Průběh realizace můžeme shrnout do následujících kroků:

  1. oslovte nás
  2. po konzultaci předložíme nezávaznou nabídku
  3. po domluvě konečné varianty sepíšeme smlouvu o dílo
  4. Váš dům postavíme v našich prostorách
  5. dopravíme dům na Váš pozemek, zapojíme na sítě
  6. hotovo

Doba realizace výstavby je 1-4 měsíce dle náročnosti.

Cena domů

Cena těchto našich „mobilních domů“ je velice zajímavá. Díky naší centralizaci výroby můžeme přes zajímavé ceny zachovat vysoký standard rodinných domů. I přes to v základu nabízíme také například kompletní zastoupení před úřady, luxusní zařizovací předměty a další služby, které jsou neocenitelné.

 844
 160813-o84-obrazek-3

Dispoziční řešení

Náš sortiment se dělí na dvě základní kategorie:

Obecně platí, že naší technologií lze postavit prakticky jakýkoliv rodinný dům. Máme rádi výzvy a tak pokud si nevyberete z katalogu domů a máte zájem o individuální realizaci, můžete nám nezávazně napsat.


Zaslat poptávku