Zavolejte nA?m
Flexi Life facebook Flexi Life instagram Flexi Life pinterest Flexi Life navigace

Naše domy jsou přepravovány vlastní nákladní dopravou. Jedná se moderní, kvalitně zateplené rodinné domy. Díky vlastnímu know-how jsme schopni klasické domy převážet již dokončené na klíč. Dům je převezen již vymalovaný, s kompletně dokončenou koupelnou, fasádou a podobně.

Možnost přepravy

Tyto domy jsou přizpůsobeny transportům pomocí kamionové dopravy, nejedná o „domy na kolečkách“. Konstrukčním základem je vždy klasická dřevostavba, která spojením s moderní architekturou a vlastní technologií dělá z těchto domů moderní prostředek k bydlení.

23-025
snimek-23-087

Využití a budoucí rozšíření

Mezi tyto mobilní domy patří také přednost, že se dají libovolně rozšiřovat. Jsou proto také vhodné například pro mladý pár, který teprve přemýšlí o založení rodiny a nechce s bydlením čekat, nebo si pořizovat už nyní dispozičně velký dům, pro který není využití.

Určeno k celoročnímu bydlení – nízkoenergetické domy.

Rodinné domy realizujeme výhradně ve standardu nízkoenergetického domu a jsou tak určeny k plnohodnotnému celoročnímu pobytu. Dům i přes označení mobilního domu má okapy, parapety, klasické vstupní dveře a okna, kuchyňkou linku, koupelnu – prostě vše, co patří k bydlení v plnohodnotném domě. Domy splňují veškeré požadavky a technické normy.

 skalice 27.1.2011 001

Průběh realizace a doba

Průběh realizace můžeme shrnout do následujících kroků:

  1. oslovte nás
  2. po konzultaci předložíme nezávaznou nabídku
  3. po domluvě konečné varianty sepíšeme smlouvu o dílo
  4. Váš dům postavíme v našich prostorách
  5. dopravíme dům na Váš pozemek, zapojíme na sítě
  6. hotovo

Doba realizace výstavby je 1-4 měsíce dle náročnosti.

Cena domů

Cena těchto našich „mobilních domů“ je velice zajímavá. Díky naší centralizaci výroby můžeme přes zajímavé ceny zachovat vysoký standard rodinných domů. I přes to v základu nabízíme také například kompletní zastoupení před úřady, luxusní zařizovací předměty a další služby, které jsou neocenitelné.

 844
 160813-o84-obrazek-3

Dispoziční řešení

Náš sortiment se dělí na dvě základní kategorie:

Obecně platí, že naší technologií lze postavit prakticky jakýkoliv rodinný dům. Máme rádi výzvy a tak pokud si nevyberete z katalogu domů a máte zájem o individuální realizaci, můžete nám nezávazně napsat.