Volné výrobní kapacity od:

Proč Flexi Life

Zrychlená výstavba

Stavba rodinného domu trvá 1-4 měsíce. Tuto dobu neovlivní počasí díky stavbě domu na montážní hale. Vlivem toho se nejen rychleji nastěhujete, ale také ušetříte na úrocích za hypotéku.

Kvalitní technologie

Naše technologie je neustále zdokonalována. Všechny materiály jsou použity s důrazem na kvalitu a technologie výstavby je optimalizována pro kvalitní bydlení.

Stavba i v zimě

Díky naší technologii Vám můžeme postavit dům v jakémkoliv ročním období – i v zimě. Nemusíte se omezovat čekáním na vhodné počasí. Prostě řešíte výstavbu domu ve chvíli, kdy chcete Vy.

Velmi nízké náklady na vytápění

Náklady na vytápění v našich moderních rodinných domech jsou velice nízké. Technologie je tak kvalitní , že náklady jsou velice nízké i v případě vytápění domu pouze elektrickými přímotopy.

Garance konečné ceny

Cena je konečná včetně dalších poplatků, DPH, apod.
Máte jistotu, že cena se v průběhu realizace nebude navyšovat.

Schůzka kdekoliv a kdykoliv

Respektujeme Vaše časové možnosti a proto si můžete domluvit schůzku nejen kdykoli(i o víkendu), ale také kdekoliv (u nás, na stavbě, na Vašem pozemku, ve Vašem městě..).

Individuální přístup

Každý zákazník je pro nás jiný. Nebráníme se realizaci individuálních požadavků zákazníka a konzultacím. Kontrolní dny přizpůsobujeme zákazníkovi (například sobota).

Projekt zdarma

Ke každé realizaci od nás získáte projektovou dokumentaci zdarma a vyřídíme Vám stavební povolení. Proto si nemusíte dělat starosti s legalizací stavby.

Spolehlivost

Zákazníkovi zasíláme průběžně fotografie stavby z haly a informujeme ho dopředu o plánovaných pracích na pozemku apod.
V případě změn vždy informujeme zákazníka dopředu.


Zaslat poptávku