Tento dům je po celkové rekonstrukci.

Dům je v klasické řadové zástavbě a respektuje architektonicky stavební městský styl s použitím moderních hi-tech materiálů.

Projekt je přizpůsoben potřebám mladých lidí, kteří myslí moderně a chtějí bydlet v pohodlí výhod klasického bytu ale zároveň se zachováním vlastní intimity.

Dům je připraven pro růst potřeb nebo příchod dětí.

Dům je nízkoenergetický, dispozice 3+1

Použité technologie :

  • odvětrávaná fasáda z Cetris desek
  • zateplení minerální vlnou s kombinaci vrstvených hlinkových izolací Superfoil

Japonská zahrada

Terasa s vodní nádrží a vodopádem. Terasa je od rána osvětlená sluncem, je propojená s kuchyní a jídelnou – tím propojuje vnitřní a vnější prostor do jednoho společného. Z relaxační zóny venku je přímý průhled kuchyní, jídelnou a chodbou až do obývacího pokoje.

Stropy

jsou trámové s viditelným dřevěným podbitím kde bylo použito zestařené dřevo které bylo vyčesáno. Toto zajišťuje celkové proteplení interiéru a dodává svou plasticitou kontrast pro stěny.

Přízemí

V přízemí domu je vstupní chodba, která počítá s místem pro objemnou vestavěnou skříň botník a úložné prostory. Je oddělená od přízemních prostor skleněnými posuvnými dveřmi.

V přízemí je také druhá toaleta pod schody, která ukrývá plynový kotel a umožňuje uložení úklidových pomůcek a čisticích prostředků.
Vytápění je řešené plynovým kotlem a radiátory s digitálními podsvětlenými termohlavicemi.
Kamna Haas-Sohn na dřevo s možnosti regulace topného výkonu do nízkoenergetických domů, které vytápějí i podkroví.
Dům má inteligentní zabezpečovací a kamerový systém s možností ovládání topení a ambientního osvětlení pomocí aplikace v telefonu.
Samozřejmostí je Wi-fi a TV anténa

Podkroví

V podkroví je zabudovaný bezpečnostní sejf.
Je celé otevřené s možností vytvoření dvou oddělených zón.

Koupelna ve střední části naproti schodišti. Koupelna má integrované místo na pračku, kterou lze úplně zakrýt skleněnou posuvnou stěnou. V koupelně je vana, umyvadlo, klozet a baterie ve sjednoceném designu využívajícím hrany. Polička s ambientnim osvetlenim RGB Led.

Celý dům je osvětlen technologií Led, kde se ambientní osvětlení kombinuje s hlavním stejně jako studené a teplé barvy.
Vice informací na tel 773 101 919
Cena cca 3.mil dle dohody