Individuální realizace montovaného domu do tvaru „L“. Dům je navržen pro trvalé bydlení dvou osob.
Vzhled domu respektuje okolní krajinu včetně CHKO – dělená okna v 1NP, kombinovaná fasáda s přírodními odstíny, ..
Dřevostavba je rozdělena na nízkoenergetickou a standardní energetickou část (místnosti pro návštěvy, menší křídlo domu).
Tento montovaný dům se realizoval ve dvou částech. V montážní hale do fáze výmalby a na montáž na pozemku, kde proběhla montáž prefabrikovaných částí.
Součástí domu je užitné podkroví. Vstup do podkroví je zajištěn půdními schody určených do pasivních domů.
Krytina střechy je zhotovena z plastické 3D šindele.
Součástí exteriéru domu je:

  • vodovodní přípojka
  • el. zásuvka 220v
  • el. zásuvka 380v
  • kombinovaný sokl s úložným prostorem pod domem a revizním otvorem na odpady
  • 4x venkovní světla
  • Individuální vstupní schody včetně zábradlí z kovové zinkové konstrukce

Interiérové dveře jsou vyrobeny ze dřeva, stejně jako individuálně zhotovené obložky. Dveře a obložky jsou pouze voskovány.

Příprava na alarm a solární panely.

Dělené odpady, vsakovací drény a jímka.

Celková doba realizace montovaného domu je 5 měsíců.

Foto domu

Doprava domu

Z realizaceFatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_home_path() in /data/web/virtuals/136987/virtual/www/subdom/www/wp-content/plugins/shortpixel-adaptive-images/inc/url-tools.class.php:64 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/136987/virtual/www/subdom/www/wp-content/plugins/shortpixel-adaptive-images/inc/css-parser.class.php(132): ShortPixelUrlTools::absoluteUrl('../../../themes...', '/data/web/virtu...') #1 /data/web/virtuals/136987/virtual/www/subdom/www/wp-content/plugins/shortpixel-adaptive-images/inc/css-parser.class.php(61): ShortPixelCssParser->replace_background_image(Array, false) #2 [internal function]: ShortPixelCssParser->replace_background_image_from_style(Array) #3 /data/web/virtuals/136987/virtual/www/subdom/www/wp-content/plugins/shortpixel-adaptive-images/inc/css-parser.class.php(29): preg_replace_callback('/(\\s|{|;)(backg...', Array, '.bg_241{\r\n b...') #4 /data/web/virtuals/136987/virtual/www/subdom/www/wp-content/plugins/shortpixel-adaptive-images/inc/short-pixel-ai.class.php(282): ShortPixe in /data/web/virtuals/136987/virtual/www/subdom/www/wp-content/plugins/shortpixel-adaptive-images/inc/url-tools.class.php on line 64