Rodinný dům M120P

Cena3 161 925 Kč
konečná cena v provedení na klíč
fasáda ve vizualizaci je v ceně
terasy ve vizualizaci v ceně nejsou
Měsíční splátky11 711 Kč
měsíčně
Dispozice4+kk
Zastavěná plocha120 m2
Náklady na vytápění1 540 Kč
měsíčně

Jak to probíhá

Realizace rodinného domu je životní událost, která se stává většinou pouze jednou za život. Proto níže naleznete jednoduchý postup, jak vše probíhá. Celý níže popsaný postup trvá v průměru 4 měsíce. Po kolaudaci a předání domu náš vztah nekončí. S majiteli našich domů neustále rozvíjíme vztah.

1. Financování

Jednou ze základních otázek je financování koupě pozemku a domu.
Pokud nevíte, na koho se obrátit, můžete nás kontaktovat a my Vám rádi zprostředkujeme schůzku.

2. Pozemek

Pokud nevlastníte pozemek, je na řadě výběr a koupě pozemku. Při výběru pozemku je důležité zohlednit mnoho faktorů. Jakmile budete mít vybraný pozemek, je na místě navštívit místní úřad, případně obec a zjistit všechny podmínky výstavby (typ střechy, zastavěnost pozemku, apod.).


3. Výběr domu

Jakmile máte pozemek, je na řadě výběr domu. Výběr budeme konzultovat s Vámi. Pokud se Vám líbí katalogový dům, ale kvůli nějaké drobnosti se nehodí na pozemek, můžeme ho přizpůsobit. Nebo vymyslet zcela individuální řešení.

4. Podpis a stavební povolení

Podpisem smlouvy začneme vyřizovat stavební povolení. Všechnu legislativu uděláme za Vás.


5. Realizace

Po souhlasu stavebního úřadu začneme s realizací. Dům se vyrobí na montážní hale až do fáze hotové koupelny a vymalování. Následně dům po částech přivezeme na Váš pozemek. Po dovozu budeme několik pracovních dnů dokončovat dům.

6. Předání

Jakmile je dům hotový, předáme Vám ho a můžete se začít stěhovat.


7. Kolaudace/kontrolní prohlídka

Po předání zašleme stavebnímu úřadu informaci, že dům začínáte užívat. Ten se ozve s termínem prohlídky. Na prohlídce můžeme být přítomni, abychom dohlédli na bezproblémový průběh.