Informace o domě

 

Nízkoenergetická dřevostavba na klíč – rodinný dům O84.

Jedná se o typový dům ve standardním zařízení. Fasáda domu je silikonová točená omítka. Dům je vytápěn tepelným čerpadlem a stropními sálavými panely. Dům je i klimatizovaný.

Součástí výbavy tohoto rodinného domu je například dřevěná vstupní a obývací terasa domu, venkovní LED osvícení terasy, LED osvětlení koupelny a toalety ovládané mobilním telefonem, venkovní zásuvky a kohoutky, a další.

 

Více informací o tomto domě naleznete zde: www.flexilife.cz/dum-o84/

 

Předání tohoto domu proběhlo standardně do týdne od dovozu.

 

Fotogalerie domu

 Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_home_path() in /data/web/virtuals/136987/virtual/www/subdom/www/wp-content/plugins/shortpixel-adaptive-images/inc/url-tools.class.php:64 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/136987/virtual/www/subdom/www/wp-content/plugins/shortpixel-adaptive-images/inc/css-parser.class.php(132): ShortPixelUrlTools::absoluteUrl('../../../themes...', '/data/web/virtu...') #1 /data/web/virtuals/136987/virtual/www/subdom/www/wp-content/plugins/shortpixel-adaptive-images/inc/css-parser.class.php(61): ShortPixelCssParser->replace_background_image(Array, false) #2 [internal function]: ShortPixelCssParser->replace_background_image_from_style(Array) #3 /data/web/virtuals/136987/virtual/www/subdom/www/wp-content/plugins/shortpixel-adaptive-images/inc/css-parser.class.php(29): preg_replace_callback('/(\\s|{|;)(backg...', Array, '.bg_241{\r\n b...') #4 /data/web/virtuals/136987/virtual/www/subdom/www/wp-content/plugins/shortpixel-adaptive-images/inc/short-pixel-ai.class.php(282): ShortPixe in /data/web/virtuals/136987/virtual/www/subdom/www/wp-content/plugins/shortpixel-adaptive-images/inc/url-tools.class.php on line 64